Ekologija užvaldo Klaipėdą – atidaryta nauja BIOSALA parduotuvė

Patalpino

Biosala atidarė naują parduotuvęReaguodama į nuolat augantį ekologiškos produkcijos poreikį*, UAB BIO SALA birželio 15 d. atidarė pirmą naujos koncepcijos parduotuvę BIOSALA Klaipėdos PLC „Akropolis“ (Taikos pr. 61, Klaipėda).

Naujos koncepcijos parduotuvė BIOSALA išskirtinai orientuota į skubančius miesto žmones. „Pastebime, kad vis daugiau žmonių atsakingai renkasi maisto, kosmetikos, buities produktus, todėl kuriame tokias parduotuves, kuriose klientai galėtų rasti viską vienoje vietoje - produktus sveikai kokybiškai mitybai, grožio ir geros savijautos puoselėjimui, švariai namų aplinkai. Atidarydami naujos koncepcijos šiuolaikišką parduotuvę, taip pat atsižvelgiame ir į naujausią pasaulinę mitybos tendenciją „sveikas maistas išsinešimui“, todėl nuolat  skubantiems žmonėms galime pasiūlyti šiandien pagamintus pietus, užkandžius bei desertus, kurių sudėtyje nerasite konservantų, stabilizatorių, emulgatorių ar kitų priedų. Pagamintą sveiką maistą galėsite išsinešti arba suvalgyti jaukiai įrengtoje baro zonoje pačioje parduotuvėje,“ – pasakojo BIOSALA Valdybos pirmininkas Andrius Samaitis.  

nauja Biosala parduotuvė Klaipėdoje

„Mūsų šūkis: „Mes skaitome visas etiketes. Už Jus“. Ekologiški, natūralūs produktai labai kruopščiai ir atsakingai vertinami, kad patektų į BIOSALA parduotuvių lentynas, todėl pas mus rasite tik itin aukštos kokybės produkciją tiek iš vietinių Lietuvos ūkių, tiek iš pasaulyje pripažintų, gausybę apdovanojimų pelniusių maisto ir kosmetikos gamintojų. BIOSALA produktuose nėra sintetinių konservantų, dirbtinių dažiklių, kvapo bei skonio stipriklių ar kitų cheminių priedų. Produktų etiketes profesionalų komanda jau įvertino, palengvindama apsipirkimą skubantiems pirkėjams“, sakė UAB „Bio Sala“ direktorius Mantas Ručinskas.

Nauja BIOSALA parduotuvė Klaipėdoje neabejotinai patrauks dėmesį išskirtiniu šiuolaikiniu dizainu, kurį sukūrė UAB ,,Dizaino matas“ – interjero projektavimo ir rangos paslaugas teikianti įmonė, bendradarbiaujanti su verslo klientais visoje Lietuvoje. Vos pernai įsikūrusios bendrovės komanda – profesionalai, kuriantys parduotuvių, biurų, restoranų, viešbučių interjerą.

Biosala komanda parduotuveje Klaipedoje

Naujosios parduotuvės retro su industrine priemaiša interjeras pasižymi stilingu koloritu, minimalistiniais sprendimais, kurie neblaško dėmesio ir padeda pirkėjui greitai surasti tai, ko jis ieško.

UAB BIO SALA šiais metais planuoja sėkmingą plėtrą ir atidarys dar dvi naujos koncepcijos parduotuves Vilniuje ir Kaune. Numatomas visos aštuoneris metus gyvuojančios kompanijos pardavimų augimas daugiau nei 50%. 2017 m. pabaigoje didžiuosiuose Lietuvos miestuose veiks 7 ekologiškų ir natūralių produktų parduotuvės BIOSALA.

 nauja biosala parduotuvė Klaipėdoje Biosala parduotuve Klaipedoje

*Metų pradžioje rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovė „Kantar TNS“ atliko tyrimą apie lietuvių elgseną ekologiškos produkcijos atžvlgiu, kuris parodė, kad auga ekologišką ir sveiką gyvenimo būdą propoguojantis segmentas – ekologiškus produktus perka 46 proc. Lietuvos gyventojų.


Pasidalinti įrašu← Senesnis įrašas Naujesnis įrašas →


Komentarų nėra

Komentuoti

Dėmesio, komentarai turi būti patvirtinti, tik tada jie publikuojami