Balandžio mėnesio TOP3 - populiariausi produktai už super kainą

Patalpino

Jau trečią mėnesį iš eilės, kviečiame įsigyti BIOSALA TOP-3 produktus ir skelbiame naują trejetą. TOP-3 sudaro populiariausi produktai, kurie jus nustebins ne tik savo kokybe, bet ir puikia kaina.

Taigi, balandžio trejetas.

KALAKUTIENOS FILE VAKUUME (V. Baltuonio ūkis)

Kalakutiena – mažai kaloringa mėsa. 100 g kalakuto file yra apie 107 kcal. Tad ši mėsa idealiai tinka besirūpinantiems grakščiomis kūno linijomis ir puikia savijauta. Norint sumažinti sočiųjų riebalų bei cholesterolio kiekį maiste, patartina rinktis kalakutienos mėsą. Lyginant su kitomis mėsos rūšimis, kalakutienoje mažiau riebalų bei cholesterolio .
Mažus vaikus auginančios ir su alergijos maistui problema susiduriančios mamos taip pat turėtų atkreipti dėmesį į kalakutienos naudą, nes tai  rečiausiai alergiją sukelianti mėsos rūšis.

BALTOSIOS CHIA SĖKLOS SUPER OMEGA

Baltossios chia sėklos "RAW HEALTH" pagamintos iš termiškai neapdorotų (RAW) žaliavų, kurios nebuvo apdorojamos aukštesnėje nei 42⁰C temperatūroje, todėl tinka veganams. 

Chia sėklos naudojamos mitybai praturtinti, „žaliems“ patiekalams. Šis augalas auga centrinėje ir pietų Amerikoje smėlingose dirvose kalnuotose vietovėse iki 2500 metrų virš jūros lygio. Chia sėklas actekai, majai ir kitos Amerikos gentys vartojo dar prieš 4000 metų. Šioms gentims chia buvo vienas pagrindinių maisto produktų.

VALOMASIS MICELIŲ VANDUO JAUTRIAI ODAI,  SO'BIO

Dermatologų patikrintas ir ECOCERT sertifikuotas valomasis micelių vanduo SO'BIO specialiai sukurtas jautriai odai. Jis užtikrina švelnų veido, akių ir lūpų valymą. Lengva konsistencija neapsunkina odos, tačiau suteikia komforto.

Micelinį vandenį sudaro rožių vanduo ir aloe vera ekstraktas, kurie atgaivina, drėkina odą, atstato odos pusiausvyrą. 

  Nuvalo kasdienį makiažą ir nešvarumus.

   

  Visus balandžio TOP-3 produktus rasite visose BIOSALA parduotuvėse

   

   


  Pasidalinti įrašu  ← Senesnis įrašas Naujesnis įrašas →