GEGUŽĖS MĖNESIO TOP3 - POPULIARIAUSI PRODUKTAI UŽ SUPER KAINĄ

Patalpino

Tradicijas tęsiame ir jau ketvirtą mėnesį iš eilės, kviečiame įsigyti BIOSALA TOP-3 produktus. TOP-3 sudaro populiariausi BIOSALA produktai, kurie jus nustebins ne tik savo kokybe, bet ir puikia kaina.

Taigi, gegužės trejetas.

Ekologiški smulkūs avižiniai dribsniai, DAVERT, 1KG

Avižų dribsniai pagaminti iš pilno grūdo avižų. Tai vienas vertingiausių grūdų, kuris labai lengvai virškinamas. Avižų dribsniai tinka bet kokiems pusryčiams, košėms ar įvairiems kepiniams. Jie taip pat tinka kotletams, blynams ir apkepams. Turi daug skaidulinių medžiagų. Tinka veganams.

"Davert" yra viena lyderiaujančių ekologinių įmonių Vokietijoje. "Davert" produktai yra sertifikuoti, kruopščiai atrenkami ir tikrinami, laikantis aukščiausių reikalavimų, atitinkančių ES reglamentus.

BIONA ekologiškas obuolių actas, 750 ml

BIONA ekologiškas obuolių actas pagamintas iš ekologiškų, šaltai spaustų obuolių sulčių. Actas nebuvo kaitinamas, nepasterizuotas, siekiant išsaugoti jo vertinguosius fermentus, vaisių skonį ir aromatą.

Obuolių actas tinka salotų užpilams ir padažams, sveikuoliškiems kokteiliams ruošti.

Apsauginis kūno kremas SPF30, MADARA, 100ml

Apsauginis kremas puikiai tinka apsaugoti veido ir kūno odą nuos saulės, laisvųjų radikalų. Atsparaus vandeniui apsauginio MADARA kremo sudėtis praturtinta miškine žiomene (Northern Dragonhead), kuri puikiai kovoja su pagrindiniu jaunos odos priešu - laisvaisiais radikalais. Aviečių ir braškių sėklų aliejus bei vitaminas E sukuria SPF skydą, o šilkinė permatoma tekstūra ir gaivus kvapas suteikia odai malonios patirtis. Tinka naudoti ir vaikams. 


Pasidalinti įrašu← Senesnis įrašas Naujesnis įrašas →