Stebuklingas dovanų metas prasideda: pirk ir gauk dovaną iš BIOSALA

Patalpino

Biosala akcijaArtėjant gražiausioms metų šventėms, kviečiame užsukti į BIOSALA parduotuves ir atrasti ne tik sveikų, skanių maisto produktų kasdieniams ir šventiniam stalui, bet ir pasirūpinti praktiškomis dovanomis savo artimiesiems. 

Nuo lapkričio 20 d. iki gruodžio 20 d. visi perkantys BIOSALA parduotuvėse už  100 Eur ir daugiau - gaus ypatingą dovaną - ekologišką BIO PLANETE kepimui skirtą aliejų su sviestu ghi. BIOSALA pirkėjai tikrai nusipelnė šio karališko produkto, nes jis išties ypatingas - savo skoniu ir aromatu praturtins kiekvieną jūsų kepamą patiekalą.

AKCIJOS TAISYKLĖS

  1. 2017 m. lapkričio 20 d. – gruodžio 20 d.pirkite „Biosala“ parduotuvėse ir internetu www.biosala.lt.
  2. Rinkite pirkimų „Biosaloje“ kvitus. Parduotuvės darbuotojas jums prisegs kasos kvitus prie akcijos skrajutės, o perkantys internetu sąskaitas, kaip įprastai gaus su užsakytais produktais.
  3. Sukaupę apsipirkimų kvitų už 100 Eur ar daugiau, atneškite juos į bet kurią „Biosala“ parduotuvę ir iškeiskite juos į ekologišką „Bio Planete“ aliejų su ghi sviestu ( 500ml)! Dovanos vertė 11,25 Eur. Internetinės parduotuvės www.biosala.lt pirkėjams, sukaupus užsakymų nurodytu laikotarpiu už 100 Eur, dovana bus išsiųsta su produktais. 
  4. Akcija taip pat galioja vieną kartą apsiperkant už 100 Eur ir daugiau.
  5. Surinktus kvitus į dovaną („Bio Planete“ kepimo aliejų su sviestu ghi) galima išsikeisti iki 2018 m. sausio 15 d. Vėliau apsipirkimo kvitai į dovaną nebus keičiami.
  6. Prie skrajutės prisegti apsipirkimų kvitai gali būti iš skirtingų „Biosala“ parduotuvių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
  7. Akcijos prizų kiekis ribotas. Pasiliekame teisę keisti dovaną.

Jei iškiltų papildomų klausimų dėl dalyvavimo akcijoje, juos galite pateikti el. p. info@biosala.lt, tel. 8 640 26046.


Pasidalinti įrašu← Senesnis įrašas Naujesnis įrašas →